Nasze rozwiązania

Zobacz więcej

O Firmie

Wierzymy, że przemyślane działania zmieniają świat na lepsze. Dlatego naszą misją jest podnoszenie poziomu edukacji i dzięki temu kreowanie pozytywnych zmian w różnych branżach. Pomagamy specjalistom oraz ekspertom zwiększać kompetencje i pogłębiać wiedzę.

Z tego właśnie powodu organizujemy kompleksowe programy kompetencyjne, tworzymy innowacyjne narzędzia, informujemy o najnowszych osiągnięciach branżowych. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, dzięki któremu gwarantujemy najwyższą efektywność rozwiązań.

Z korzyścią dla każdej branży, w której działamy.

S&P Partners powstało w 2003 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne i profesjonalne rozwiązania z pogranicza informatyki, marketingu oraz edukacji.

Firma od lat prowadzi działalność mającą na celu budowę i wzmacnianie marek naszych Klientów m.in. na rynku farmaceutycznym i technologii teleinformacyjnych.

Kluczowi managerowie firmy to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu Zespołów Sprzedaży i Marketingu w różnych krajach. Wiedza tych profesjonalistów jest dziś wykorzystywana w działalności S&P Partners i pracuje na sukces klientów firmy.

Skuteczność naszych działań zawdzięczamy przede wszystkim wiedzy, doświadczeniu i pomysłowości, ale także zaangażowaniu i umiejętnej koordynacji działań całego zespołu. W S&P Partners przez jakość rozumiemy idealne dopasowanie tych wszystkich elementów do potrzeb klienta.

Aktualności

2018-09-13 NOWA WERSJA VINCI MOBILE

Została wydana nowa wersja aplikacji VINCI MOBILE 3.0, przeznaczona dla uczestników konferencji. Nowa wersja zawiera nowy sposób logowania, listę wydarzeń, zapisywanie na wydarzenia i wiele innych nowości. Dostępna jest w Google Play oraz App Store dla smartfonów oraz tabletów z systemem Android oraz iOS.

2017-07-10 LOSOWE TESTY W VINCI EVENTS

Moduł ankiet i testów systemu VINCI EVENTS został wzbogacony o obsługę puli oraz losowości pytań i odpowiedzi. Dzięki nowej funkcji istnieje możliwość wyświetlenia poszczególnym uczestnikom różnych pytań wylosowanych puli lub losowej kolejności pytań i odpowiedzi w testach i ankietach.

Zobacz więcej

Kariera

Lider Projektów Edukacyjnych

  • Lokalizacja: Poznań   »
  • Firma: S&P Partners   »
  • Zamieszczono: 2018-09-25
Zobacz ofertę pracy  ◢

Koordynator Wydarzeń Edukacyjnych

  • Lokalizacja: Poznań   »
  • Firma: S&P Partners   »
  • Zamieszczono: 2018-09-25
Zobacz ofertę pracy  ◢

Pharma-Marketing Account Manager

  • Lokalizacja: Warszawa   »
  • Firma: S&P Partners   »
  • Zamieszczono: 2018-11-05
Zobacz ofertę pracy  ◢
Zobacz więcej

Klienci

Kontakt

S&P Partners Sp. z o.o. Sp. k. ul. Ptasia 10 60-319 Poznań Telefon:(61) 662 34 00
S&P Partners Sp. z o.o. Sp. k. ul. Syta 114W 02-987 Warszawa E-mail: biuro@sppartners.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnych konsultacji