Aktualności

2018-09-13 NOWA WERSJA VINCI MOBILE

Została wydana nowa wersja aplikacji VINCI MOBILE 3.0, przeznaczona dla uczestników konferencji. Nowa wersja zawiera nowy sposób logowania, listę wydarzeń, zapisywanie na wydarzenia i wiele innych nowości. Dostępna jest w Google Play oraz App Store dla smartfonów oraz tabletów z systemem Android oraz iOS.

2017-07-10 LOSOWE TESTY W VINCI EVENTS

Moduł ankiet i testów systemu VINCI EVENTS został wzbogacony o obsługę puli oraz losowości pytań i odpowiedzi. Dzięki temu można każdemu uczestnikowi wyświetlić inne pytania lub inną kolejność pytań i odpowiedzi w testach i ankietach.

2017-03-31 NOWA WERSJA VINCI MOBILE

Została wydana nowa wersja aplikacji VINCI MOBILE 1.06, przeznaczona dla uczestników konferencji. Nowa wersja zawiera udoskonalone moduły Agenda, Moje Pliki oraz Materały. Dostępna jest dla smartfonów oraz tabletów z systemem Android oraz iOS.

2015-09-28 ZAKOŃCZENIE PROCEDURY WYBORU

W związku z zakończeniem procedury wyboru wykonawcy usługi polegającej na opracowaniu linii dermokosmetyków na bazie ekstraktów z liści Wrightia Tinctoria oraz oleju z nasion konopii oraz technologii ich wytwarzania (zapytanie ofertowe nr 1/2015 z dnia 8 września 2015 r.) informujemy, że został wybrany Wydział Medyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. oferta spełniała wszystkie stawiane wymagania oraz została uznana za korzystną ekonomicznie i jakościowo, w związku z czym z oferentem zostanie podpisana umowa warunkowa na realizację usługi.

2015-09-08 ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2015

W związku z ubieganiem się przez firmę S&P Partners Sp. z o.o. Sp. k. o dofinansowanie na realizację projektu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałania 2.3.2 „Bony na innowacje dla MŚP", zapraszamy do udziału w postępowaniu ofertowym.

Przedmiotem zapytania ofertowego jest zakup usługi polegającej na opracowaniu linii dermokosmetyków na bazie ekstraktów z liści Wrightia Tinctoria oraz oleju z nasion konopi oraz technologii ich wytwarzania.

Pełna specyfikacja zamówienia została zamieszczona w Zapytaniu ofertowym. Ofertę należy złożyć najpóźniej do dnia 22 września 2015 r. do godziny 16:00.