Nasze rozwiązania

Firma od lat prowadzi działalność mającą na celu budowę i wzmacnianie marek naszych Klientów m.in. na rynku farmaceutycznym i technologii teleinformacyjnych.

Skuteczność naszych działań zawdzięczamy przede wszystkim wiedzy, doświadczeniu i pomysło­wości, ale także zaanga­żowaniu i umiejętnej koordy­nacji działań całego zespołu. W S&P Partners przez jakość rozumiemy idealne dopasowanie tych wszystkich elementów do potrzeb klienta.MULTI CHANNEL
Szkolenia specjalistyczne, platformy edukacyjne

Oferujemy kompleksowe rozwiązania edukacyjne, które pozwalają skutecznie zwiększyć kompetencje dowolnej grupy zawodowej. Poznać teorię, nauczyć się praktyki.

Wykorzystujemy narzędzia on-line i off-line. Na przykład tworzymy platformy internetowe, które są uzupełniane o warsztaty i webinaria. Osoby, które z nich korzystają mogą w wygodny sposób zapisać się na warsztaty, oglądać filmy i brać udział w ćwiczeniach.

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy zamierzają podnieść kompetencje zawodowe dowolnej grupy osób.VINCI EVENTS
Wspomaganie organizacji wydarzeń

VINCI EVENTS to internetowa platforma kompleksowo wspomagająca organizację i zarządzanie konferencjami. Stworzyliśmy ją, bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji wydarzeń edukacyjnych i naukowych.

VINCI EVENTS pozwala sprawnie zaprojektować, zrealizować i monitorować przebieg konferencji na każdym jej etapie. Co ważne, pozwala zbierać i przetwarzać informacje oraz opinie dotyczące danego wydarzenia. Dzięki pozyskanym w ten sposób danym możemy doskonalić nasze konferencje, co bezpośrednio przekłada się na wyższą frekwencję i większe zadowolenie uczestników.

VINCI EVENTS jest stosowany:

  • przez S&P przy realizacji zleceń klientów,
  • przez samych klientów, którzy sporadycznie potrzebują narzędzia do organizacji własnego wydarzenia,
  • przez klientów, którzy po wykupieniu licencji samodzielnie korzystają z programu.

Uzupełnieniem Vinci Events jest aplikacja mobilna Vinci Mobile dla uczestników. Aplikacja pozwala na sprawdzenie informacji o wydarzeniu, takich jak agenda lub lista prelegentów. Umożliwia również zorganizowanie konkursu podczas konferencji oraz komunikację zwrotną z organizatorem dzięki udostępnieniu ankiet.

Więcej o Vinci Events na: www.vincievents.plWYDARZENIA EKSPERCKIE
Najwyższy poziom merytoryczny i perfekcyjna organizacja

Jako nieliczni w kraju organizujemy wydarzenia eksper­ckie dając gwarancję najwyższego poziomu merytorycznego połączonego z bardzo atrakcyjną oprawą.


Najwyższy poziom merytoryczny

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi ekspertami możemy polecić naszym klientom wykładowców, którzy są niekwestionowanymi autorytetami w swoich dziedzinach.

Odpowiednio dobrana tematyka organizowanych przez nas wydarzeń dla lekarzy i farmaceutów daje możliwość zdobywania dużej ilości punktów edukacyjnych.


Perfekcyjna organizacja z wieloma atrakcjami

Wydarzenia eksperckie organizujemy kompleksowo: od opracowania nietuzinkowych koncepcji i strategii, poprzez zaprojektowanie kreacji, aż po profesjonalną realizację, nad którą czuwa dedykowany zespół specjalistów.

Posiadamy bogatą bazę noclegową oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z ogólnopolskimi i międzynarodowymi ośrodkami. Dzięki temu możemy zaproponować oryginalne rozwiązania łączące naukę z rozrywką. Wiemy jak zadbać o każdy szczegół dobrego szkolenia.

Nasze działania wspomaga nowatorski system VINCI EVENTS posiadający szereg elastycznych funkcjonalności. Służy on do zarządzania konferencjami, np. umożliwia rejestrację uczestników on-line.HR Managed Services
Prowadzimy naszą działalność, aby pomóc Ci osiągnąć wyniki!

Szukasz spójnych, zgodnych ze standardami i dobrymi praktykami, wysokiej jakości rozwiązań wspomagających kompleksowo proces zarządzania zasobami ludzkimi?

Chcesz dopasować swoją funkcję HR do strategii biznesowej swojej organizacji i jak najlepiej wykorzystać umiejętności i potencjał Twoich pracowników?

S&P Partners odpowiada na potrzeby swoich Klientów, oferując kompleksowy zakres usług w obszarze HR (HR Managed Services). Zarządzamy pełnym cyklem życia pracownika, począwszy od skutecznego pozyskania i rekrutacji, poprzez on-boarding, mentoring, zarządzanie potencjałem, wsparcie w osiąganiu wyników i celów biznesowych poprzez coaching i planowanie rozwoju kompetencji niezbędnych do osiągania sukcesów w organizacji Klienta.

Kompleksowy zakres naszych usług pozwala Klientowi na odciążenie kluczowych zasobów firmy od zarządzania działaniami transakcyjnymi w obszarze HR, pozwalając im na skoncentrowanie się na strategicznych inicjatywach i rozwoju, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości procesów HR.

Wspieramy firmy w osiąganiu ich celów poprzez skuteczne pozyskanie, zarządzanie kompetencjami, celami i zaangażowaniem pracowników. Odpowiadając na dynamikę potrzeb biznesowych i coraz bardziej popularne podejście projektowe, proponujemy Klientom elastyczne formy współpracy z pracownikiem, w tym: współpraca na czas określony, nieokreślony lub w formule perm-to-term, co pozwala poznać nie tylko umiejętności i potencjał osoby, ale też potrzeby biznesowe organizacji, oraz niezależnych Konsultantów realizujących konkretne zadanie czy projekt.

Co nas wyróżnia? Doświadczenie i ekspertyza rynkowa- wiemy, jak znaleźć, zatrudnić, ocenić, rozwijać i motywować pracowników zewnętrznych oraz integrować ich z pracownikami Klienta.


Globalny zasięg

Podpowiadamy Klientom, gdzie korzystanie ulokować zasoby, który z rynków oferuje pożądane kompetencje i umiejętności. Globalna rzeczywistość i możliwość pracy zdalnej oferuje nieograniczone możliwości w tym zakresie.

Nasze doświadczenie pozwala nam opracować skuteczną strategię pozyskania dla Klienta właściwych Kandydatów, bez względu na to, gdzie się znajdują i zatrudniać ich zgodnie z lokalnymi przepisami, dzięki czemu Klient może skupić się na rozwoju swojej kluczowej działalności.

Pracujemy z firmami lokalnymi, międzynarodowymi i globalnymi. Naszych klientów obsługujemy na całym świecie, starannie aplikując nasze konsekwentnie opracowywane rozwiązania, mając na uwadze lokalne uwarunkowania i globalne potrzeby.


Nasza ekspertyza zawiera:

- Pozyskiwanie talentów na rynkach międzynarodowych

- Programy wdrożenia nowego pracownika (on-boarding)

- HR Leadership & Coaching

- Ocena i rozwój kompetencji

- Programy wspomagające i naprawcze w zarządzaniu procesem osiągania wyników i celów biznesowych

- Rozwój kariery

- Koordynację procesu zakończenia współpracy (exit management)

- Prowadzenie administracji pracowniczej i listy płacCSR
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu - Działania na rzecz społeczności

Prowadzimy własne działania kreujące Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (Corporate Social Reponsibility), a także pozyskujemy uczestników na potrzeby realizacji działań CSR przez klienta. Prowadzimy projekty w Polsce oraz w innych krajach europejskich.

Jeden z nich był skierowany do uczniów i studentów. Jego częścią było zaplanowanie i realizacja kampanii informacyjnej dla uczestników (e-mailingi, telemarketing) oraz budowanie z nimi trwałych relacji.WIRTUALNE CENTRUM INFORMACYJNE
Indywidualne metody komunikacji

Jako nieliczni możemy pochwalić się wieloma sukcesami w kształtowaniu relacji z najbardziej trudnymi grupami docelowymi w marketingu – z lekarzami i nauczycielami. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych konsultantów, którzy wypracowują indywidualne sposoby komunikacji z każdym uczestnikiem. A to przekłada się na długie i trwałe relacje.BUDOWANIE LOJALNOŚCI
Duże wyzwanie zakończone sukcesami!

Budowanie lojalności jest podstawowym, a jednocześnie jednym z najtrudniejszych zadań w marketingu. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz innowacyjnym, autorskim narzędziom nasz zespół zbudował trwałe relacje z wieloma grupami specjalistów oraz ekspertów.

Jak osiągamy doskonałe wyniki? Na przykład łącząc programy lojalnościowe z elementami gamifikacji i współzawodnictwa, co dodatkowo motywuje uczestników.BADANIA I ROZWÓJ
Narzędzia dostosowane do potrzeb klienta

Nasz doświadczony zespół wykorzystuje szereg dostosowanych do potrzeb klienta narzędzi statystycznych i badawczych, m.in.:

  • Desk research – analiza danych w oparciu o dostępne źródła.
  • PAPI (Paper And Pencil Interview) – klasyczny, papierowy kwestionariusz ankiety. Popularna i skuteczna metoda zdobycia danych ilościowych.
  • CATI (Computer Assisted Telephone Interview) – wywiad telefoniczny oparty na ankiecie. Szybki i tani.
  • IDI (In-Depth Interview) – indywidualny wywiad pogłębiony. Niezastąpiony w zdobyciu danych „miękkich”.
  • FGI (Focus Group Interview) – zogniskowany wywiad grupowy. Dyskusja z wybranym gronem ekspertów pozwala uzyskać cenne informacje jakościowe.